دلیل آن این است که برنامه ای که می خواهید آن را به روز رسانی نمایید با اپل آیدی دیگری گرفته شده است. هر برنامه ای با همان اپل آیدی می تواند به روز رسانی شود که با آن گرفته شده است. برای رفع این مشکل می توانید آن برنامه را پاک نمایید و مجددا آن را از App Store دانلود کنید.

برای این کار وارد سایت appleid.apple.com شوید. سپس بر روی Reset your password کلیک نمایید. سپس آدرس اپل آیدی خود را وارد نمایید و بر روی next کلیک کنید. شما به دو طریق می توانید رمز عبور خود را رست نمایید. اگر Email authentication را انتخاب کنید، ایمیلی از طرف شرکت اپل دریافت می کنید که با کلیک بر روی لینک ارسال شده در ایمیل می توانید رمز عبور جدید وارد نمایید. همچنین اگر Answer security questions را انتخاب کنید با وارد کردن سال تولد و جواب سوال های امنیتی که در زمان ساخت اپل آیدی وارد شده اند، می توانید رمز عبور خود را رست نمایید. اپل ایدی هایی که توسط ما ساخته می شود این اطلاعات ( سال تولد و جواب های سوالهای امنیتی) برایشان همان موقع تحویل اپل ایدی ایمیل می شود.

این خطا به خاطر این است که زمان زیادی از ارسال این ایمیل گذشته و شما آن را باز نکرده و اقدام به verify نکرده اید. برای رفع این مشکل از طریق این لینک و کلیک بر روی Manage your apple id و وارد کردن اطلاعات اپل آیدی خود، وارد پنل اپل ایدی خود می شوید. پس از ورود بر روی Resend کلیک کنید تا ایمیل جدیدی حاوی کد تایید اپل آیدی دریافت نمایید.

هر دو این اپل آیدی ها توسط ما ساخته شده و کشور آنها آمریکا است و محدودیت زمانی در استفاده از آنها وجود ندارد. در اپل ایدی با تحویل آنی ، اطلاعات اپل ایدی پس از خرید به شما نمایش داده می شود. این نوع اپل آیدی قبلا توسط ما ساخته و وریفای شده است و آدرس ایمیل و رمز عبور آن قبلا توسط ما انتخاب شده است و شما می توانید پس از دریافت رمز عبور آن را تغییر دهید. این اپل ایدی کاملا اختصاصی بوده و هر اپل ایدی تنها به یک نفر فروخته می شود. اپل ایدی سفارشی بر روی ایمیل شخصی خودتان و با رمز عبور دلخواه شما ساخته می شود و پس از سفارش ، حداکثر طی 2 ساعت اپل ایدی سفارشی شما برایتان ساخته و اطلاعات آن برایتان ارسال می گردد.

خیلی از دوستان تماس می گیرند و راجع به قیمت و معتبر بودن اپل ایدی سوال می پرسند. به طور کلی ساخت اپل ایدی امریکا رایگان است. ( یعنی شما می توانید برای خودتان به صورت رایگان اپل ایدی درست کنید. ) اما در ایران به دلیل تحریم ها ساخت آن کمی دشوار است و معمولا کاربران با خطا مواجه می شوند یا اپل ایدی شان به صورت ناقص ساخته می شود و نمی توانند با استفاده از ان برنامه دانلود کنند. هزینه ای که ما دریافت می کنیم به خاطر زمانی است که صرف ساخت اپل ایدی و همچنین پشتیبانی آن می کنیم و شما با اپل ایدی های ما می توانید به راحتی برنامه های دلخواه خود را از اپ استور دانلود کنید.

در صورتی که درباره استفاده از اپل آیدی سوالی دارید یا با مشکلی مواجه شده اید می توانید از طریق فرمی که در صفحه ارتباط با ما می باشد، سوال خود را بپرسید. همچنین اگر هنوز برای خود اپل آیدی ندارید از طریق این صفحه می توانید اقدام به خرید آنلاین اپل آیدی کنید.